Přejít k hlavnímu obsahu

Opatření proti mikrovýpadkům

Poradí si s poklesy napětí v síti

1. Co je opatření proti mikrovýpadkům a kdo ho využije?

Toto řešení je založené na inovativní technologii Ultrakapacitor – UGS, které dokáže vyhladit krátkodobé poklesy napětí v síti tzv. mikrovýpadky. Dopad mikrovýpadků do výrobních procesů znamená zpravidla odstavení určité části výrobního procesu z provozu a jeho opětovný nájezd. Pokud mikrovýpadky trápí i váš provoz, s jejich řešením vám může pomoci např. naše dceřiná společnost Local Energies, a.s., která provede kompletní analýzu a dodá řešení na klíč, nebo jako službu zajištění proti mirkovýpadkům s pravidelnými platbami. Pomůže vám identifikovat slabá místa – zařízení, která je třeba zálohovat, a řešení připraví na základě detailní analýzy Vašich potřeb. Ultrakapacitor pak mikrovýpadky spolehlivě pokryje, protože se aktivuje do 20 milisekund a postará se o to, aby nedocházelo k přerušování vaší výroby.

Opatření proti mikrovýpadkům má své uplatnění u průmyslových zákazníků, kteří provozují robotizované linky, CNC technologie, nebo kteří pro svůj provoz nezbytně potřebují další moderní technologie.

2. Proč právě toto řešení?

  • Již žádné odstávky ve výrobě a s tím spojené finanční ztráty - unikátní technologie, která v řádech milisekund identifikuje pokles napětí a zajistí bezproblémový provoz zálohovaného zařízení
  • Stálý dohled - zařízení je pod stálou online kontrolou.
  • Žádné škody - omezení škod na technologiích a zmetkovitosti výrobků.
  • Řešení z jedné ruky – identifikace problematických míst speciálním měřením problematických napájecích větví a návrh optimálního opatření.
  • Prověřené řešení.

3. Na co se nejčastěji ptáte

Co následuje, pokud projevím zájem o produkt?

Nejprve bude vyhodnoceno, v jaké části vašeho provozu by mohl vzniknout problém. Po změření profilu poklesů napětí bude určen výkon a čas nutný k záloze. Do 14 dnů obdržíte návrh řešení na míru.

Za jak dlouho bude zařízení dodáno?

Výroba a dodávka zařízení trvá zpravidla 6 měsíců.

Jak probíhá montáž a spuštění?

Na přípravné práce jsou potřeba asi 2 měsíce. Zahrnují instalaci a spuštění vlastní technologie a nastavení jednotky.

Bude zajištěn i servis zařízení?

Ano, jednou za rok proběhne kontrola, jestli vše běží tak, jak má.

Máte další otázky nebo zájem o produkt?

Navštivte prosím webové stránky Local Energies, nebo napište zprávu na info@localenergies.cz.

Reference:

U-UPS pro ŠKO ENERGO 2018

ultra2

ultra3

ultra1