Přejít k hlavnímu obsahu

Montáže a opravy plynových zařízení

Pro všechny, kteří potřebují opravit nebo zkontrolovat plynové zařízení

1. O službě

Zajistíme vám montážní a opravárenské práce na plynovém zařízení, výstavbu plynovodní přípojky nebo balónování. Nezáleží přitom, jestli toto zařízení vlastníte vy, nebo my. Bez problémů vám posuneme například hlavní uzávěr plynu, odstraníme poruchy na plynovém zařízení nebo vytyčíme podzemní plynovod.

O své zařízení se nemusíte bát. Všichni naši montéři mají potřebnou kvalifikaci a pravidelně si ji osvěžují na školeních. Svou práci vždy odvádí kvalitně a spolehlivě. Bez výjimky dodržují bezpečnostní předpisy a postupy, používají povinné pracovní pomůcky a ochranné prostředky.
 

Kdo službu využije

  • domácnosti
  • firmy
  • obce

 

Kolik služba stojí

Kompletní přehled cen za službu najdete v ceníku. Výsledná částka se vždy odvíjí od časové náročnosti daného úkonu – hodinová sazba našeho technika je 610 Kč.

2. Proč se svěřit do naší péče

  • Jsme odborníci s dlouholetými zkušenostmi.
  • Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě.
  • Poruchy na plynových zařízeních vyřešíme za vás.
  • V rámci jednoho produktu se postaráme o všechno, co potřebujete.

3. Na co se nejčastěji ptáte

Jak si můžu produkt objednat?

Pokud máte o službu zájem nebo se jen chcete na něco zeptat, zavolejte nám na infolinku 800 22 55 77 nebo nám napište na info@egd.cz. Ozve se vám náš technik a nabídne vám nejlepší řešení.

Co všechno služba zahrnuje?

V ceně máte řadu menších služeb, jako je například držení pohotovosti na vašem plynárenském zařízení, změna umístění hlavního uzávěru plynu nebo odstraňování poruch. Podrobný přehled všech služeb najdete přímo v ceníku.

Co je to balónování a kdy se využívá?

Propojovací práce při odstavených potrubních liniích provádíme spolu s balónovací operací, která slouží jako bezpečnostní součást prací. Balónování zabraňuje přístupu nebezpečného média do prostoru řezačských a svářečských prací. Je to specifická pracovní operace, která závisí na provozním médiu v potrubí, průměru potrubí a zbytkovém tlaku v potrubí.

Dokumenty ke stažení

leaf

Chcete si službu objednat nebo se potřebujete na něco zeptat?

Napište nám prosím e-mail nebo zavolejte na infolinku:

 

servis plyn