Přejít k hlavnímu obsahu

Dobíječka na trafostanici

Nástěnná dobíjecí stanice pro elektromobily

1. O jaký produkt se jedná a pro koho je určen?

Nabízíme vám možnost umístit si dobíječku pro elektromobily na naše trafostanice, které tak najdou další přínosné využití.

Kde najde dobíječka uplatnění?

  • v domácnosti
  • v obci
  • ve firmě

 

Lokality

2. Proč právě naše dobíječka?

  • Můžete ji umístit na frekventované místo.
  • Nainstalujete ji během chvíle.
  • Nemusíte se starat o žádné stavební úpravy.
  • Odpadne vám nekonečné papírování na úřadech.

3. Na co se nejčastěji ptáte

Ze kterých typů dobíjecích stanic se dá Dobíječka na trafostanici udělat?

Na trafostanice se dají umisťovat nástěnné dobíjecí stanice, kterým se jinak taky říká wallboxy. Ty mohou mít jeden nebo dva dobíjecí body a nejčastěji se nabízejí o výkonech 11 – 22 kW.

Může být Dobíječka na trafostanici neveřejná?

Dobíječku na trafostanici si můžou pořídit firmy, obce, ale i soukromé osoby, které chtějí svou vlastní dobíječku, ale nemají pro ni prostory. Dobíječka může být soukromá i veřejná, ale vždycky je potřeba mít ošetřené užívání přilehlého parkovacího stání. To se dá zajistit věcným břemenem nebo pronájmem od vlastníka pozemku, na kterém parkovací místo leží.

Můžeme se na umístění dobíječky domluvit i v případě, že vybraná trafostanice není uvedená mezi vhodnými lokalitami?

Samozřejmě! Pokud trafostanice, na kterou byste chtěli dobíječku umístit, není mezi vhodnými lokalitami, které jsme vytipovali, pošlete nám poptávkový formulář. My prověříme, jestli je umístění dobíječky na trafostanici možné a domluvíme se s vámi na dalším postupu.

Kolik mě bude Dobíječka na trafostanici stát?

Dobíječka na trafostanici Vás vyjde levněji a její instalace zabere méně času než jiné typy umístění dobíjecích stanic. Samotná cena umístění na trafostanici je hrazena ročně a stojí 1 200 Kč. Lepší wallbox pořídíte už za cenu kolem 26 000 Kč bez DPH. Instalace wallboxu na trafostanici včetně materiálu a revize se pohybuje v rozmezí 30 000 – 50 000 Kč bez DPH. Celkově tedy za pořízení, umístění a zprovoznění wallboxu zaplatíte 55 000 – 80 000 Kč. Cena se bude lišit dle toho, jaký wallbox si pro své potřeby vyberete a kdo Vám zajistí elektroinstalační práce. Jako distributor elektřiny tyto práce a zařízení nenabízíme. Na trhu je ale díky rozvoji elektromobility v ČR již dostatek partnerů, na které se můžete obrátit. Při výběru wallboxu a elektroinstalační firmy máte zcela volné ruce a záleží pouze na Vašich preferencích.

dobijeckalogo

​​​Máte další otázky nebo zájem o produkt?

Chcete se na něco zeptat? Nebo vás zaujaly možnosti Dobíječky na trafostanici? Napište nám na e-mail elektromobilita@egd.cz nebo nám tam rovnou pošlete nezávaznou poptávku.

Reference:

dobijeckareference

dobijeckareference2

dobijeckareference3

dobijeckareference4