Přejít k hlavnímu obsahu

Letní technické brigády

Studujete vysokou školu obor energetika nebo elektrotechnika? Získejte první profesní zkušenosti v energetické společnosti již během studia.

 • Studujete technickou vysokou školu se zaměřením na energetiku nebo elektrotechniku? Získejte první profesní zkušenosti v energetické společnosti již během studia.

 • Teoretické znalosti je dobré spojit s praxí. A my jsme si toho dobře vědomi. Proto studentům vysokých škol nabízíme možnost letních technických brigád.
   

Brigády je možné se zúčastnit od 1. 6. do 30. 9. 2021.

Jak si tě představujeme

 • Studuješ minimálně 2. ročník VŠ se zaměřením na elektro.

 • Nezalekneš se práce na počítači.

 • Víš, co znamená MS Office a umíš ho používat.

Budeme nadšeni, pokud…

 • Je energetika tvojí vášní.

 • Se domluvíš anglicky (záleží na konkrétní pozici).

 • Rád/a pracuješ s lidmi a zároveň jsi samostatná. osobnost, na kterou je spoleh.

Na co se na oplátku můžeš těšit

 • 120 Kč/hod.

 • Neboj se, že si neužiješ prázdnin. Spolupráce s námi je flexibilní a vše záleží na dohodě, čas ti tedy určitě zbyde i na tvůj oblíbený fesťák nebo dovolenou.

 • Délka brigády je maximálně 300 hodin, ale rádi s tebou navážeme i dlouhodobější spolupráci.

Brno

Projektant junior v oddělení Projektování VVN, VN, NN

Spolupráce na tvorbě projektových dokumentací distribuční soustavy EG.D, zejm. rozvodna VVN/VN. Výhodou, ale ne nutností, je znalost práce v systému SPIDER-EN a Inventor/REVIT.

Technicko-administrativní podpora v oddělení Supervize distribuce

Tvorba analýzy spojené s technickým zařízením. Požadujeme preciznost a spolehlivost, analytické schopnosti a dobré znalosti MS Excel (častá práce s čísly).

Dokumentátor IT služeb v oddělení Řízení provozu distribučních systémů

Zpracování seznamu incidentů do sumárních tabulek a grafů s ohledem na maximální automatizaci (velká část už dnes existuje). Grafická a formální úprava navržených reportů. Jednání s IT technickými osobami externího dodavatele IT služeb. Požadujeme znalost práce v MS Excel (práce s funkcemi: schopnost propojit seznamy, dohledat data, extrémní hodnoty v neseřazeném seznamu, vytvářet grafy, práce s kontingenčními tabulkami) a MS Word (proces revize). Vhodné pro studenty IT nebo příbuzného technického oboru.

Dokumentátor SW v oddělení Řízení provozu distribučních systémů

Konsolidace provozní dokumentace IT aplikací. Příprava podkladů na jednání: přepis stávající dokumentace do nové struktury, příprava doplňujících dotazů. Vedení jednání s IT technickými osobami, společné čtení a úprava připravených návrhů. Požadujeme znalost práce v MS Word (proces revize). Vhodné pro studenty IT nebo příbuzného technického oboru.

Technik přípravy investic v oddělení Příprava investic VVN

Náplní práce bude příprava malých investičních staveb na fyzickém a kybernetickém zabezpečení rozvoden.

Technik rozvoje nemovitostí (pozemní stavby) v oddělení Rozvoj nemovitostí

Příprava a zpracování zadání staveb pro realizaci investiční výstavby ve vybraných lokalitách dle plánu obnovy a rozvoje neenergetikých areálů. Uvítáme základní znalost technických norem a legislativy ve stavebnictví.

České Budějovice

Referent distribučních dat v oddělení Řízení a správa dat

Sjednocení vzhledu a jmenné konvence reportů v rámci  reportingového nástroje  SAP BOBJ dle definované šablony v brandu EGD. Požadujeme pokročilejší znalost MS Excel. Výhodou zkušenosti s analytickými BI nástroji pro zpracování dat (PowerBI, Tableau, SAP BW/BOBJ).

Správce standardů v oddělení Standardizace

Samostatné úkoly i práce v týmu v oblasti standardizace materiálů a technologií elektro VVN, VN a NN. Analýzy cílené na konkrétní prvky distribuční soustavy (poruchovost, životnost).

Technik rozvoje v oddělení Rozvoj sítí Západ

Příprava podkladů pro zadání, grafické návrhy způsobu připojen a obnovy. Aktualizace zatížení kmenových linek.

Ostatní

Další volná místa

Pokud ti žádná z nabízených lokalit nevyhovuje, tak nezoufej. Pošli nám i tak svoji přihlášku se životopisem a my uděláme vše pro to, abychom pro tebe našli to pravé.

V přihlášce nezapomeň uvést o jakou brigádu máš zájem.