Přejít k hlavnímu obsahu

Nové online formuláře pro připojení výrobny

21. 3. 2022

Vážení zákazníci, snažíme se pro vás neustále zjednodušovat proces připojení, a proto jsme vsadili na digitalizaci žádostí. Nově si můžete požádat o připojení či změnu na vaší výrobně online, přímo na našem webu EG.D.

Online žádosti jsou velmi intuitivní a provedou vás krok po kroku celým formulářem. Zároveň vás upozorní na chybějící či nevalidní údaje. Zamezí se zbytečným chybám, a tak má podání žádosti hladký a rychlý průběh. Co víc, nemusíte již dokládat dokumenty jako třeba koordinační plánek či jednopólové schéma. Vše totiž jednoduše vyplníte přímo v online žádosti.

Jaké online žádosti můžete podat?

  • Připojení zcela nového odběrného místa s výrobnou na hladině NN - Slouží pro připojení „na zelené louce”, kde ještě nikdy nebyl namontovaný elektroměr.
  • Připojení výrobny do stávajícího odběrného místa na hladině NN - Slouží pro připojení výrobny tam, kde je namontovaný elektroměr. Využijte ho, pokud chcete do stávajícího odběrného místa připojit výrobnu elektřiny dodávkou vyrobené elektřiny do distribuční sítě.
  • Zjednodušené připojení mikrozdroje - Slouží pro připojení výrobny tam, kde je namontovaný elektroměr. Využijte ho, pokud chcete do stávajícího odběrného místa připojit výrobnu bez dodávky vyrobené elektřiny do distribuční sítě.
  • Změna charakteru odběru na hladině NN - Využijte v případě, že na odběrném místě již máte instalovanou výrobnu a nyní požadujete připojit další, navýšit výkon či chcete jinou změnu na vaší výrobně.

 

Podejte si žádost online z pohodlí domova!

online